Sprzęt gaśniczy Wrocław

Facebook Sprzęt Gaśniczy Wrocław

Tel.: 71 350 09 42

jesteśmy eko

Bo to ma dla nas znaczenie

light-bulb-with-tree-inside

Jesteśmy eko

Bo to ma dla nas znaczenie

Naszą troskę o naturę wyrażamy w 4  obszarach…

1.

MNIEJ PLASTIKU

Jesteśmy firmą, która aktywnie dba o środowisko, oferując napełnianie kartuszy do domowego gazowania wody. Dzięki temu innowacyjnemu podejściu przyczyniamy się do redukcji zużywanego plastiku, umożliwiając naszym klientom świadome i ekologiczne korzystanie z produktów. Wybierając nas, wspierasz zrównoważony rozwój i ograniczasz negatywny wpływ na naszą planetę. Dołącz do naszej misji ochrony środowiska!

2.

recykling gaśnic

Naszym priorytetem jest nie tylko bezpieczeństwo, ale także odpowiedzialność środowiskowa. Zamiast namawiać do zakupu nowych gaśnic, angażujemy się w ich recykling. Dzięki naszej inicjatywie, używane gaśnice są poddawane profesjonalnemu procesowi recyklingu, minimalizując tym samym negatywny wpływ na środowisko.

3.

segregacja odpadów

W naszej firmie świadomie praktykujemy dbałość o środowisko poprzez codzienną segregację odpadów. Zależy nam na redukcji naszego śladu ekologicznego, dlatego aktywnie angażujemy się w proces segregacji, dzięki czemu minimalizujemy ilość odpadów trafiających na składowiska. Nasze zaangażowanie w ekologiczne praktyki to część naszej misji, aby prowadzić działalność z poszanowaniem dla środowiska i zachować równowagę ekologiczną.

4.

mniejszy ślad węglowy

Z dumą informujemy, że nasza firma konsekwentnie redukuje swój ślad węglowy, dążąc do minimalizacji negatywnego wpływu na klimat. Wdrażamy środki mające na celu ograniczenie emisji gazów cieplarnianych, wybierając zrównoważone źródła energii, optymalizując logistykę i wspierając innowacyjne rozwiązania ekologiczne.

A poza tym...

Gasimy światło,
Oszczędzamy wodę,
Używamy regenerowanych kardridży,
Drukujemy dwustronnie,
Pijemy kawę z własnego kubka termicznego,
Chodzimy na zakupy z własną torbą,
Jeśli się da - wybieramy rower zamiast auta...

… a przede wszystkim nieustannie szukamy sposobów na ekologiczne życie firmy. W planie mamy kilka ciekawych rozwiązań. Znasz jakieś warte polecenia? Jesteśmy otwarci na wszelkie pomysły!